MİSYON VİZYON

MİSYON

Gelişen dünya teknolojisine ayak uydurmak, uyum sağlayabilmek her şirketin amaçları arasında olduğu gibi Tampark Dış Aydınlatma olarak bizlerinde devamlı olarak gelişen sirkülasyonun içinde kendimizi sürekli yenileyebiliyor olmak en temel amacımızdır. Sektör içindeki saygınlığımızı kazanmak gerçekten uzun çalışmalar ve uğraşlar sonucu, her şeyin en iyisini yapma gayretinden doğmaktadır. Tampark Dış Aydınlatma kurulduğu andan itibaren müşteriyi sektörün merkezine alan, hızlı bir büyüme eğrisi gösteren, insanların ihtiyacına göre trend ve geniş yelpazede ürünler üreten ayrıca hızlı, etkili servis ağıyla alanının gözdesi haline gelmiştir. 1993 yılından beri Türkiye'de geniş kullanım alanı ve kaliteli aydınlatma hizmetlerinin varlığıyla Tampark Dış Aydınlatma, müşterilerine aydınlatma alanında birçok alternatif sunar. 

Ürün ve insanlığa hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve arzularını en yüksek seviyede olacak şekilde karşılamak, güçlü ve hatırı sayılır bir iletişimle müşterimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak, ayrıca müşteri sadakatini sağlamak, tüm Türkiye'de sektörün öncüsü ve en çok tercih edilen aydınlatma zinciri olmak, karlılığımızı ve rekabet gücümüzü artırarak daha aydınlık bir dünya yaratmak, Tampark Dış Aydınlatma olarak temel misyonumuzdur. Üretim hayatımıza "Önce İnsan" düşünce yapısıyla başlamış olmanın bizleri ilerde oldukça geniş bir kulvarda öne çıkaracağını ve zirveye taşıyacağını biliyorduk. Çünkü gerçek anlamda işimizi insanların daha kaliteli ve aydınlık hayat yaşamaları için planladık. Sevdiklerinizle yolunuzdan sapmamanız ve hedeflerinize emin adımlarla gitmeniz adına aydınlatma alanında üzerimize düşen görevleri dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de yerine getireceğiz.  

İnsanlık yararına, aydınlatma ve güvenliği sağlamak adına attığımız her adımda önceliğimiz insan. Değerlerimizin ve hizmet anlayışımızın temelinde insanlara verdiğimiz güven ve karşılığında aldığımız mutlu, aydınlık yüzler bizi işimizi daha güçlü yapma yolunda gayretlendirmiştir. Her zaman olduğu gibi bugün de müşterilerimize sahip olduğumuz teknik alt yapı ve güler yüzlü hizmet politikamızla en iyiyi sunma çabamız, projelerimizi daha da ön plana çıkarmaktadır. Ortaya çıkan kaliteli ve aydınlık projelerimiz hayata geçince aydınlatma sektöründe hem insanlara hem de diğer tüm canlılara daha yaşanabilir, sağlıklı ve güvenli ortamlar sunmuş oluyoruz.

VİZYON

Tampark Dış Aydınlatma ailesi olarak kuruluş yılımız olan 1993'ten beri vizyonumuz; gerçekleştirdiğimiz ve ilerde gerçekleştireceğimiz projeler ile dış aydınlatma sektöründe Türkiye ve dünya çapında yön verici konumda olmak, şeffaf ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin memnuniyetini her daim diri tutmak, sektördeki ürün çeşitliliğine yön vermek, çalışmalarımız ile belli standartları yakalayarak referans konumunda olmaktır. Aydınlatma alanında belli standartları yakaladıktan sonra farkımızı ortaya koymak için yeni fikirlere değer verecek çalışanlarımızın katılımını her zaman destekliyoruz. Tampark Dış Aydınlatma şirketi olarak bu işe başladığımız andan itibaren sosyal sorumluluk bilinci ile insanlığa ve çevreye duyarlı olma konumumuzu korumaktayız. Yaptığımız her işte total kalite anlayışımız ile insan sağlığına ve çalışanlarımızın iş güvenliğine büyük önem veriyoruz.

Dış aydınlatma sektöründe her daim öncü olmak ve insanlara ışıl ışıl güvenli bir hayat sunmak Tampark Dış Aydınlatma ailesi olarak görevimizdir. Bu görevimizi en iyi şekilde layıkıyla yapmak için tüm bilinçli ve eğitimli çalışanlarımızla var gücümüzle yerine getirmeye çalışmaktayız. Gelecekte de sektörün ileri gelen firmalarında kalmak ve ismimizi dünya çapında duyurmak ayrıca tüm insanlığa kaliteli, konforlu, güvenli yaşam alanları sunmak şirketimizin izlediği temel politikadır. Sizlerin memnuniyeti bizim çalışma alanımıza yön vermekte, istekleriniz ve şikayetleriniz araştırma sahamızı belirlemektedir. Yaşadığımız alanları değerlerine bağlı ve sağlıklı insanların yaşadığı güvenli yaşam yerleri yapmaya kısaca "önce insan" demeye devam etmekteyiz.