HAKKIMIZDA

Alanında uzman bir konumda yıllarca hizmet veren Tampark Dış Aydınlatma firması olarak siz değerli müşterilerimize her zaman dünya standartlarının üzerinde hizmet vermek tek amacımız olmuştur.

                                                                                  

Aydınlatma alanında sektörün ileri gelenleri arasında öncü kuruluş olmamızda sizlerin güveni ve çalışanlarımızın koordineli çalışması büyük rol oynamıştır. Geçmişten günümüze dek uzanan bu keyifli ve başarılı yolculuğumuzda bir an bile tereddüt etmeden hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

 

 

Aydınlık bir dünya hayaliyle müşterilerimize güvenli bir yaşam alanı sunmak en büyük görevlerimizden biri olmakla beraber bu görevimizi layıkıyla yerine getirebilmek adına tüm çalışanlarımızla gece gündüz demeden emek sarfetmekteyiz. Verdiğimiz bu emeklerin karşılığını da sektörde öncü kuruluş olarak aldığımıza inanıyoruz.

Tampark Dış Aydınlatma yılların vermiş olduğu tecrübe ve müşterilerinden aldığı enerji ile yola çıkmış, halen aydınlatma yolunda daha iyiyi yakalayabilmek adına çeşitli projelere ev sahipliği yapmıştır. Sektörün duayenleri arasında yer alarak yaptığı işlerle adını duyurmayı başarmıştır. Her projede önceliği insan olan Tampark

Dış Aydınlatma, insanların ve diğer canlıların güvenliği için her geçen gün kendini güncellemektedir. İnsanlara daha güvenilir ve yaşanılır bir dünya sunmak şirketin temel amaçları arasında olmakla birlikte daha ileri düzeyde hizmet vermek adına da birçok atılım üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Gelişen teknoloji ve teknik bilgilere tüm çalışanıyla beraber uyum sağlayabilmek kolay bir iş değildir.

Tampark Dış Aydınlatma olarak önceliğimiz insanların güvenliği olduğundan kendimizi her zaman eğitimlerimizi aksatmayacak şekilde planlıyoruz ve tüm çalışmalarımızı bu planımız doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız çeşitli alanlarda Ar-Ge çalışmalarımızın sonuçlarını her geçen gün daha anlamlı ve kaliteli bir şekilde almaktayız ve projelerimizi de bu çalışmaların sonuçlarına göre yürütmekteyiz. Çalışmalarımızın sonucunda ortaya çıkan ürünler oldukça kaliteli olmakla birlikte müşterilerimiz tarafından da büyük rağbet görmektedir. Yaptığımız her işte kuruluşumuz olan 1993 yılından bu güne dek hiçbir zaman insanı ikinci plana atmayıp, aksine insan sağlığı ve güvenliği bizim mihenk taşlarımızdan biri oldu. Aydınlatma sektöründe insanı öncelik halinde tutan diğer firmalardan ayrılan özelliklerimizden, işimizi severek yapmamızın yanısıra kontrollü ve deneyli çalışmalarımızın da katkı sağladığına yürekten inanıyoruz.

 

Tampark Dış Aydınlatma şirketi olarak gerek çalışanlarımızla gerekse yönetim kurulu başkanımızla gerçekleştirdiğimiz inovatif çalışmalarımızın bizi aydınlatma sektöründe daha ileriye taşıyacağına ve bu yolda müşterilerimizin her türlü aydınlatma güvenliğini sağlayarak aşama kaydedeceğimize eminiz. Yaptığımız ve üzerinde halen çalıştığımız binlerce çeşit projelerden güç alarak geleceğin aydınlık günlerine kapı aralamak bizim yegane görevlerimizdendir. Tasarımını bizzat kendimizin yaptığı ve piyasaya sunduğumuz aydınlatma alanında aklınıza gelebilecek her türlü ürünü sizlerin aydınlığa açılan yolunuz olması adına bütüncül ekip ruhu göstererek ortaya koymaktayız. Şirket olarak ödün vermediğimiz ilkelerimize 1993'ten beri bağlıyız ve aydınlatma denilince Türkiye'de akıllara gelen Tampark Dış Aydınlatma adını tüm dünyaya duyurabilmek için gerekli ve ilerici çalışmalarımızı her daim sürdürmekteyiz.